Акція
Домашня сторінка / Imeris, Аквадрук (Аквапринт)

Imeris, Аквадрук (Аквапринт)

Дана технологія (Аквадрук) – декорування поверхонь за допомогою тиску води була розроблена на початку 80-х років у Японії та одразу після своєї появи почала застосовуватись в різноманітних галузях промисловості.

Cтудія Vertigo Design – це найбільша студія декору на західній Україні з потужним промисловим обладнанням у м. Львові, що може обслуговувати як роздріб, так і серійне виробництво.

Наша компанія гарантує високу якість надання послуг та досить тривалий термін експлуатації виробів з декоративним покриттям (Аквапринт) тому, що ми ретельно слідкуємо та забеспечуємо усі процеси виробнитства, а саме:

  • чітке дотримання технологічного процесу
  • використання тільки професійного та надійного обладнання
  • застосування у процесі тільки високоякісних витрантих матеріалів преміум сегменту від надійних та перевірених часом компаній-постачальників
  • правильність підібору грунтів, фарб, лаків
  • якісна та відповідальна робота фахівця-декоратора

Сьогодні ж найбільші світові виробники використовують технологію Імерсійного друку для декорування своєї продукції та надання оригінального та неперевершеного зовнішнього вигляду:

 –Toyota, Nissan, Mersedes, BMW та ін. – декорування салонів та зовнішніх елементів автомобілів

Boeing, Airjet – декорування салонів літаків

Dell, HP, Asus, Samsung – декорування електронної техніки

Nike, Adidas, Salomon – декорування елементів взуття

ЩО ТАКЕ ТЕХНОЛОГІЯ ІМЕРІС?

Напевно кожен з вас звертав увагу на декоративні елементи обробки салонів дорогих автомобілів, що імітують алюміній, карбон та цінні породи дерева різних відтінків. А чи замислювався хтось про те, яким чином вдалося нанести покриття на вироби такої складної форми? Це все досягається за допомогою метотики нанесення декоративного покриття під тиском води (Аквадрук). На сьогоднішній день Аквапринт має досить широке застосування та використовується в різних галузях промисловості:

  • тюнінг та стайлінг автомобілів, мотоциклів, квадроциклів, яхт, літаків
  • декорування електронної та побутової техніки
  • декорування зброї, військової, спортивної та мисливської амуніції
  • застосування в інтер’єрах квартир, будинків, готелів та ін.

Сьогодні ж технологія відома як Імеріс (Аквадрук, Аквапринт, 3D Декор).

Технологія Імеріс дозволяє наносити різні види декоративно-захисних покриттів на вироби будь-якоїформи складності, що виготовляються з досить широкого спектру матеріалів таких як: пластмаси, метали і сплави, дерево, МДФ, фанера, скло, кераміка та композитні матеріали.

Якість покриття відповідає усім нормам і вимогам, що існують в авто, авіа, суднобудівній та військовій промисловості. або навіть і їх перевершує їх.

Покриття Аквапринту не “боїться” мийки під високим тиском, тривалого впливу вібрацій, перепадів та впливу високих і низьких температур (від -45 С до +150 С),  дії ультрафіолетового випромінювання(не втрачає з часом колір та відтінок), морської води, розчинників та інших агресивних середовищ.

Ще кілька років тому, через високу вартість обладнання, технологія декорування Імеріс вікористовувалась лише великими промисловими підприємствами. Сьогодні завдяки зусиллям колективу нашої компанії технологія Імеріс стала доступна і для Вас. І кожен сам зараз може оцінити переваги Імерсійного друку.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ ІМЕРСІЙНОГО ДРУКУ

Можливість наносити текстуру (малюнок) на будь-які деталі складної геометричної форми, тобто простір для роботи з будь-якими поверхнями, навіть з дуже складними (в тому числі з поверхнями, які мають великий радіус кривизни)
Довговічність та зносостійкість (не втрачає з часом колір, не відшаровується, використання в різних температурних діапазонах, не стирається). Це все досягається за рахунок того, що сама текстура (малюнок) знаходиться під захисним зносостійким лаком.
Основним плюсом є неповторний дизайн тазовнішній вигляд, який можете створити Ви самі.
В даній методиці нанесення декоративного покриття недоліків практично не існує, єдине – деталі та елементи, що підлягають декорації необхідно демонтувати та потім акуратно встановити.

Залишити відповідь