Акція

Dempinox

Dempinox – це інноваційне композитне покриття, яке має величезний спектр варіантів застосування і величезну популярність серед споживачів.

Dempinox є покриттям, в основу якого входять високотехнологічні запатентовані матеріали, які володіють відмінним антикорозійними, гідрофобними і діелектричними властивостями.

Завдяки продуманому поєднанню матеріалів, які входять до складу композитного покриття Dempinox, об’єднанню новітніх технологій виробництва, продукт поєднує в собі властивості ідеального покриття.

Нанесення матеріалу можливо здійснювати на поверхні з будь-яким нахилом, що робить її незамінною при нанесенні на кузови автомобілів, стіни фундаментів, капітальному ремонті старих покрівель і тп.

Композитний матеріал Dempinox має легку вагу і забезпечує перекриття максимальної площі одним безшовним масивом матеріалу.

Переваги композитного покриття Dempinox:

Довговічність. Покриття Dempinox не схильне до корозії, терміни експлуатації подібного покриття досягають більше 5-ти років. Воно стійке до будь-яких кліматичних і погодних умов. Здатне витримати будь-які кількості зміни циклів відтавання і заморожування, а, завдяки своєму нульовому водопоглинанню, нашому покриттю не страшні різкі перепади температури. Матеріал покриття відштовхує УФ-випромінювання, завдяки чому, первісний колір зберігається протягом усього часу експлуатації.

Надійність. В сенсі цього слова переконалися багато людей, які зважилися замовити композитне покриття Dempinox і не прогадали з вибором. Тому що, по міцності і еластичності воно в рази перевершує інші матеріали. Основними фізичними властивостями є: стійкість до ударів і подряпин, тріщин і навіть до граду. Завдяки тому, що молекули композитного складу мають спеціальні особливо міцні сполучені зв’язки отримані шляхом використання багатоступінчастого синтезу та процесу глибокого очищення, що дозволяє з легкістю витримати велике навантаження. Під час випробувань на міцність, це покриття було піддано найсуворішому тестуванню, а результат вийшов абсолютно унікальним. Завдяки своїм хімічним властивостям Dempinox має відмінні показники теплостійкості.

Безпека. Композит Dempinox, завдяки своїм надійним, міцним і екологічно безпечним складовим, можна з легкістю віднести до найбільш безпечних і екологічно чистих універсальних покриттів.

Кольори. Продукція Dempinox відрізняється великим вибором кольорів. Багата колірна палітра складається з 25-ти основних кольорів, більшість з яких традиційні, а решта – оригінальні, а також перламутрових, золотих, флуоресцентних і люмінесцентних. Такий вибір відтінків задовольнить найвибагливіший смак. Завдяки природним відтінкам Ваша будова або автомобіль буде повністю гармоніювати з навколишнім світом, а спеціальна формула створить матовий благородний обсяг.

Пожежна безпека. Композитний покриття Dempinox може використовуватися в будівництві без обмежень, так як відноситься до одних з найбезпечніших і вогнетривких покриттів.