Акція
Домашня сторінка / Часті Питання

Часті Питання

4px-BW84_n1ZhjPGtDc10qvBwnhRie9XDivZg5eG-QSrD3IYUNd60e1CNqCSdCynK6BAXB94clP9dhlyfhqzGA-300x189


Питання: Наскільки міцне покриття Аквадруку?

Відповідь:

Велике значення для міцності покриття, за технологією декорування «Аквапринт» відіграє процес підготовки поверхні виробу.
Правильно підібрані грунти та фарби, а так само робота фахівця-декоратора гарантує міцність і довговічність покриття. Після нанесення декору поверхня виробу покривається кількома шарами зносостійкого лаку, який, крім декоративної функції, захищає покриття від механічних пошкоджень.


Питання: Які температури витримує Аквадрук?

Відповідь:

Досвід нанесення, а також приклади експлуатації виробів показують, що Аквапринт чудово витримує вплив таких факторів як, мийка під високим тиском, тривалий вплив вібрації, високих і низьких температур (від -45 С до +150 С), ультрафіолетового випромінювання, морської води, розчинників та інших агресивних середовищ.

Отож можна сміло декорувати кришки автомобільних двигунів, вихлопні труби мотоциклів, елементи гірськолижного спорядження, шоломи, зброю та ін.


Питання: Чим відрізняється Аквадрук від вінілових плівок Oracal або 3М?

Відповідь:

  1. І там і там використовуються плівки, але 3M – це товста вінілова плівка з обмеженістю застосування на складних геометричних поверхнях, а плівка для Аквапринту –  має товщину всього 3-5 мікрон.
  2. Аквадрук не вигоряє на сонці, не «морщиться» на згинах при нагріванні, відмінно захищений від впливу агресивних середовищ: води, УФ випромінювання і т.д.
  3. Довговічність і практичність Аквапринту в рази більша ніж у вінілових плівок, так як технологія нанесення Аквадруку  аналогічна повному процесу фарбування деталей.

Залишити відповідь