Акція
Домашня сторінка / Хімічна металізація

Хімічна металізація

Тимчасово послуга недоступна.

Хімічна металізація – це процес нанесення хімічних реактивів на будь-які тверді вироби для отримання дзеркального декоративного покриття: “Хром”, “Золото”, “Бронза” і інші кольори.

VD_chromuvannya_metalizatsiya_chrome1-230x300 VD_chromuvannya_metalizatsiya_chrome2-230x300

VD_chromuvannya_metalizatsiya_chrome3-230x300

VD_chromuvannya_metalizatsiya_chrome4-230x300 VD_chromuvannya_metalizatsiya_chrome5-230x300 VD_chromuvannya_metalizatsiya_chrome6-230x300

VD_chromuvannya_metalizatsiya_chrome7-230x300

Хімічна металізація – Технологія “хромування” (хромирование, золочение, серебрение)

Процес хімічної або дзеркальної металізації поверхні, іменований також каталітичним або хімічним хромуванням, заснований на хімічному відновленні металевого срібла. Для проведення процесу дзеркальної металізації використовується розпилювальне обладнання МЕТА-ХРОМ і спеціально розроблені хімічні реактиви, що дозволяють наносити яскраві блискучі металеві покриття на будь-які складно профільовані вироби, зроблені з різних синтетичних або природних матеріалів, і мають практично будь-які габаритні розміри.

При проведенні процесу хімічної металізації і нанесенні дзеркального металевого покриття, перш за все, на поверхню виробу наноситься сполучне грунтове покриття, що є, після висихання, хімічно активним до дзеркального шару металізації. Після цього, за допомогою обладнання МЕТА-ХРОМ, на виріб розпорошуються спеціально підготовлені хімічні реактиви, що утворюють на поверхні, в результаті хімічної реакції, яскраве, біле, дзеркальне, металеве покриття, яке володіє високим хімічним зчепленням зі сполучним ґрунтовим покриттям.

Після проведення процесу зеркальної металізації, на поверхню виробу наноситься захисний лак. Даний лак має відмінне зчеплення з зеркальним шаром металізації і служить для захисту металізованого покриття від потускніння та механічного зносу. Використання захисного лаку з додаванням світлопропускаючих пігментів, дозволяє надати металізованій поверхні зовнішній вигляд деяких кольорових або дорогоцінних металів і сплавів, а також різні кольори і відтінки кольорів.

Отримані методом хімічної металізації “хромовані” або “позолочені” дзеркальні металеві покриття, візуально практично нічим не відрізняються від аналогічних блискучих металевих покриттів, отриманих методом електроосадження. При цьому, можна металізувати будь-які матеріали, метали та діелектрики, а після нанесення захисного лаку, дзеркальні металеві покриття не тьмяніють і не піддаються корозії при експлуатації. Використання для процесу сполучного грунту і захисного лаку з включенням пластифікуючих добавок, дозволяє надавати дзеркальному металевому покриттю високу еластичність і застосовувати технологію для виробів, що піддаються постійним механічним деформаціям, наприклад, для шкіри, тканини, взуття і т.д.

Використання захисного лаку з додаванням світлопропускаючих пігментів, змішаних в певних пропорціях, дозволяє надавати металізованій поверхні зовнішній вигляд хрому, золота 24Kt, “лимонного” золота 16Kt, “рожевого” золота 14Kt, міді, бронзи, алюмінію та деяких інших відтінків.

Хімічні реактиви, що використовуються для процесу дзеркальної металізації не містять їдких речовин, канцерогенних складових і вибухонебезпечних комплексів на основі “гримучого” срібла. На відміну від багатьох електрохімічних процесів осадження, відходи хім. реактивів, одержані після проведення процесу хімічної металізації не містять “важкі” метали і легко переводяться в нешкідливі з’єднання, і утилізуються.

Застосування: тюнінг автомобілів і мотоциклів, обробка морських яхт і катерів, відновлення зношених хромованих покриттів на ретро автомобілях, зовнішня рекламна продукція, логотипи та товарні знаки, елітні меблі, дизайнерські вироби, архітектурні та скульптурні майстерні, сувенірна продукція, сантехнічні вироби, церковне оздоблення та багато іншого.